wtorek, 9 grudnia 2014

Polowanie z nagonką się zaczęło...

Apel o wsparcie, znaleziony na facebooku link do źródła
Prokuratura Białystok północ „młotkuje” założyciela ruchu „ludzie przeciw myśliwym
Kochani spełnia się najczarniejszy scenariusz jaki mogliśmy sobie wyobrazić. Wielokrotnie ostrzegaliście, że ujawnianie przestępstw myśliwych narusza interesy uprzywilejowanej kasty, ludzi wpływowych tworzących swego rodzaju sojusz. Ludzi, których łączy pasja zabijania, posiadających władzę wynikającą z zajmowanych stanowisk. Mieliście rację. W środę na zlecenie prokuratury przeszukana została siedziba stowarzyszenia Dom na Młynowej "Trzyrzecze", które w naszym imieniu składało doniesienia o przestępstwach myśliwych. Na wtorek wezwano do prokuratury Białystok- Północ jako podejrzanego założyciela LPM - Rafała Gawła. W piątek zablokowano jego konto bankowe pozbawiając całkowicie środków do życia i środków niezbędnych do opłacenia pomocy prawnej.
Rafał Gaweł powołując do życia LPM zmienił odbiór społeczny myśliwych, ujawnił opinii publicznej setki przestępstw. W ostatnim czasie dzięki niemu cała Polska dowiedziała się o przekrętach myśliwych o wartości kilkudziesięciu milionów złotych, skutecznie zmierzał do wprowadzenia zmian w prawie łowieckim.
Od roku docierały do nas sygnały, że prokuratura zarzuciła sieć, sprawdzano jego dawne miejsca pracy, przepytywano znajomych, sprawdzano każdą możliwą informację dzięki której można by było znaleźć na niego "kwity". Z tego wszystkiego ulepiono absurdalny akt oskarżenia składający się z dziesiątków drobnych przewinień. Jak wygląda dowiemy się we wtorek. Pikanterii w całej sprawie dodaje fakt, że to właśnie Rafał Gaweł skompromitował rok temu prokuraturę Białystok- Północ ujawniając uzasadnienie jednego z pracujących tam prokuratorów, który uznał swastykę znajdującą się na jednym z białostockich murów za "hinduski znak szczęścia".
Prosimy udostępniajcie tą wiadomość bo tylko nagłośnienie sprawy może ostudzić działania prokuratorów, które wydają się być zemstą za działalność Rafała.
Jeśli macie Państwo taką możliwość prosimy też o wpłaty nawet bardzo drobnych kwot na pomoc prawną. Liczy się każdy grosz. Nie pozwólmy zamknąć nam ust.

Wpłaty prosimy dokonywać na następujące dane:

Stowarzyszenie - Trzyrzecze
ul Młynowa 19
15-404 Białystok
BGŻ 36 2030 004 5111 0000 0039 11370
tytuł: pomoc prawna

lub poprzez Pay Pal (przycisk do systemu PayPal znajduje się na stronie www.trzyrzecze.pl )

1 komentarz:

  1. Tylko dla skurwy....nów jest miejsce na tym padole łez. Reszta jako sługusy lizać im mogą śmierdzące nogi. :( Szarak nie ma nic do gadania- mafia rządzi.

    OdpowiedzUsuń

Komentarze moderowane.